Skip to content Skip to footer

10 yılı aşkın bir süredir HIV/AIDS tedavisinin bir parçası olan ilacımız için yeni dinamik bir ekiple dönem toplantımızda “Pozitif Hayatlara Yelken Açıyoruz” konseptiyle re-lansman yapacaktık.

Peki bu konuda biz ne biliyorduk?

Tüm ekibin bir arada olduğu 12-14 Nisan 2011 tarihleri arasında yapılacak olan Çeşme’deki dönem toplantımızın HIV/AIDS konusunda farkındalık yaratmak ve bilinçlenmek amacıyla en uygun yer olduğuna karar verdik.

HIV/AIDS’le yaşayanlar, yakınları, gönüllüler ve ilgili meslek uzmanlarının bir araya gelerek oluşturduğu HIV/AIDS konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen bir dernek olan Pozitif Yaşam Derneği’ni toplantımıza davet ettik.

Dernek Temsilcilerinden Çiğdem Şimşek ve Tekin Tutar bizleri kırmayarak davetimizi kabul etti.

Toplantı sırasında Çiğdem Hn, HIV ve AIDS ayrımını, bulaş yollarını ve dernek aktivitelerini bizlere anlatırken, Tekin Bey’de yeni ekibimize hastalığı tüm yönleriyle farklı bir bakış açısıyla aktardı. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek az.

Ayrıca belirmeden geçemeyeceğim. Çiğdem Hn’ın yaptığı sunum ve hitabı çok etkileyiciydi. Sunum sonrasında salondaki alkış sesleri ve ekibimizden gelen geri bildirimler kendilerini davet etmekle çok da iyi bir iş yaptığımızı anladık.

Kendilerine tekrar teşekkürlerimizi sunarız,

Eylem CANDAN