Skip to content Skip to footer
Destek merkezimiz hafta içi her gün 09.00 / 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
0850 888 05 39
Danışma Hattı
0216 418 10 61

Kitaplarımız

Pozitif Yaşamak kitabımızda; gelişen tıbbi bilgiler ve değişen hukuki haklar bölümlerini güncelledik. HIV tanı ve tedavisine yönelik, her türlü tıbbî, beslenme, psikolojik, sosyal, hukuksal sorunlarla baş edebilmenin yollarını ve formüllerini anlattığımız bu kılavuzda, HIV ile yaşayanların kendi yaşam deneyimlerinin yanı sıra, merak edilen sorular, öğrenilmek istenen tüm bilgiler detaylarıyla anlatılmıştır. HIV/AIDS’le yaşayanların Başucu Rehberi olan Pozitif Yaşamak Kitabının başka bir örneği bulunmamaktadır.

Kitabı online olarak görüntülemek için tıklayınız

“Pozitif Yaşamak”; Türkiye HIV/AIDS Önleme ve Destekleme Programı kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı ve Küresel Fon tarafından sağlanan hibe finansmanı desteğiyle çıkarılmıştır.

Kitabın tamamını indirmek için tıklayınız

“Pozitif Yazılar” Türkiye HIV/AIDS Önleme ve Destekleme Programı kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı ve Küresel Fon tarafından sağlanan hibe finansmanı desteğiyle çıkarılmıştır.

Medyada HIV/AIDS konusunda Duyarlılık Kazandırmak amacıyla yürütülen projede medya mensupları ve HIV/AIDS’le yaşayanlar eşleşerek HIV Pozitiflerin yaşadığı sıkıntılar ele alınmış yapılan röportajlar kitap haline dönüştürülmüştür.

Kitabın tamamını indirmek için tıklayınız

Dünya Bankası Küçük Hibeler Projesi kapsamı altında çıkarılan “Haklar Kitapçığımızı” indirmek için tıklayınız.

DHIV/AIDS İnsan hakları ve Yasalar El kitabı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız