Skip to content Skip to footer
Destek merkezimiz hafta içi her gün 09.00 / 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
0850 888 05 39
Danışma Hattı
0216 418 10 61

Johnson & Johnson’da eğitim gerçekleştirdik…

HIV/AIDS tedavisinin en önemli seçeneklerinden biri olan PREZISTA ilacını geçtiğimiz aylarda hastalara tedavi olanağı olarak sunan “Janssen Türkiye”de düzenlenen 2 günlük eğitimde HIV ve AIDS’in hem tıbbi, hem de sosyal boyutunu konuştuk…

Eğitimi düzenleyen ürün yöneticisi asistanı Aslıhan Akdoğan geri bildirimlerini şu sözlerle paylaşıyor:

“Türkiye’de ön yargılara maruz kalan HIV ve AIDS hakkında bilinçlenmek ve çevremizi de bilinçlendirmenin Johnson & Johnson ailesi olarak görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Bu doğrultuda Pozitif Yaşam Derneği bünyesinde 16–17 Kasım 2011 tarihlerinde ofisimizde HIV/AIDS bilgilendirme panel ve eğitimleri düzenlemeye karar verdik.

Bugün itibari ile tüm çalışanlarımızın davetli olduğu paneller, 6 ayrı grup olarak tamamlanmış bulunuyor. Eğitmenlerimiz Çiğdem Şimşek ve Tekin Tutar, Johnson & Johnson ailesi olarak bizlere unutamayacağımız iki saat yaşattı. Kendi adıma söylemem gerekirse, hem keyif aldığım, hem hüzünlendiğim, hem de bildiğimi zannedip aslında eksiklerim olduğunu fark ettiğim çok öğretici bir vakit geçirdim.

Çalışma arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler de tamamen aynı yönde oldu. Eğitimden sonra herkes beni yolda çevirip teşekkürlerini iletiyor. Yoğun iş temposu nedeniyle katılamayan arkadaşlarımız çok üzülmüş, beni arayıp devamı olacak mı diye soruyorlar. Aynı şekilde Çiğdem Hanım ve Tekin Bey’e de tüm olumlu geri bildirimlerini ve teşekkürlerini paylaştılar. Ben, öncelikle Janssen HIV ürünlerinden sorumlu Pazarlama ve Medikal ekipleri, sonra da tüm Johnson & Johnson ailesi adına Çiğdem Hanım ve Tekin Bey başta olmak üzere, Pozitif Yaşam Derneği ‘ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Sevgi ve Saygılarımla,

Aslıhan Akdoğan

Assistant Product Manager