Skip to content Skip to footer

AMD başkanı Prof. Dr. Hüseyin Turgut’un  daveti üzerine 11 – 12 Nisan tarihlerinde  Pozitif  Yaşam Derneği’nin 2 yönetim kurulu üyesi,  Aids ile Mücadele Derneği  Denizli Şubesi yetkilileri ile 2 tam gün süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Denizli’de yapılan toplantının ilk günü,  derneğimizin yanı sıra AMD’ de  yaptıkları faaliyetler/projeler hakkında bilgi içerici sunumlar yaptı.

Bu toplantıya Denizli’de faaliyet gösteren Soroptimist Kulübü, GIKAD, TurkMSIC, Kadın Platformu Yetkilileri, Pamukkale Tıp Fakültesi öğrencileri ve özel sektörden yetkililer de katıldı.Derneklerin bilgi ve deneyimlerini paylaştığı  bu buluşmanın;  kuşkusuz  toplantı partnerleri için son derece faydalı olduğu kanaatini taşıyoruz.Toplantının ikinci gününü ise Biz PYD ve AMD yetkilileri başbaşa vererek hangi konularda işbirliği yapabileceğimizi, sorun ve çözüm odakları üzerinde araştırma yapıp bu iki STK’nın işbirliğinin güçlenmesi için ortak projelere imza atmak üzere sözleştik.

 STGM (Sivil Toplum Geliştirme Merkezi) Denizli şubesinin katkılarıyla gerçekleşen bu organizasyon için Sayın Kezban Ögelman ve Sayın Gökhan Kılınç’a çabalarından dolayı teşekkür ederiz.