Kimlik Bilgilerinizi Vermeden HIV Testi Yaptırabileceğiniz Merkezler Var

Kimlik Bilgilerinizi Vermeden HIV Testi Yaptırabileceğiniz Merkezler Var.

İstanbul ve Ankara’da önyargısız bir ortamda test öncesi ve sonrası danışmanlık alarak ücretsiz ve anonim HIV testi yaptırabileceğiniz merkezlerden hizmet alabilirsiniz.

HIV enfeksiyonuna dair toplumsal damgalama nedeniyle birçok birey HIV testi yaptırmaktan kaçınmaktadır. İstanbul ve Ankara’da kimlik bilgilerini vermeden, ücretsiz HIV testi yapılmasına olanak sağlayan merkezler sayesinde mahremiyet ihlali yaşamadan, test öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti alarak test yaptırabilirsiniz.

Pozitif Yaşam Derneği Test Projesi

LGBTİ+ bireylerin kimlik bilgilerini vermeden ve ücretsiz Anti HIV antikor testi yaptırmalarını sağlayan projede Nişantaşı, Haseki ve Kadıköy olmak üzere İstanbul’da 3 laboratuvarda test yaptırabilirsiniz. Kişiye özel kodlarla yapılan testlerde kendi belirlediğiniz yöntemle sonuçlarınızı en geç 1 gün sonra alabilirsiniz.

Önyargısız bir ortamda danışmanlık almak ve test yaptırmak için hafta içi her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında 0534 729 85 75 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Almış olduğunuz kodla pazar hariç haftanın her günü 10.00 19.00 saatleri arasında test merkezlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Beşiktaş Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi

Beşiktaş Belediyesi ve Pozitif Yaşam Derneği işbirliğinde hafta içi her gün 9.30 - 17.00 saatleri arasında Sağlıklı Yaşam Merkezinde kimlik bilgilerinizi vermeden ve ücretsiz test yaptırabilirsiniz. P24 antijeni ve antikor bakan combo hızlı test kitlerinin kullanıldığı merkezde parmağınızdan alınan bir damla kan ile yaptıracağınız testin sonuçlarını dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz.

Beşiktaş Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi
Cihannuma Mah. Bostancı Veli Sok. 5/A
(Abbasağa Parkı Yanı)
Tel: +90 212 258 2416

Çankaya Belediyesi Halk Sağlığı Merkezi

Ankara’da yaşıyorsanız ve kimlik bilgilerinizi vermeden, ücretsiz danışmanlık ve test hizmeti almak için Çankaya Belediyesi Halk Sağlığı Merkezi’ne başvurabilirsiniz. Hızlı test yöntemlerinin kullanıldığı merkezde 20 dakika içinde sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Danışmanlık için 0850 455 0265

Şişli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü

Şişli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Danışmanlık ve Test Merkezinde hafta içi her gün akşam 20.00’a kadar danışmanlık ve test hizmeti alabilirsiniz.

low dose naltrexone fibromyalgia reviews naltrexone solubility shot to stop drinking